ПК Младост
Пливачки Клуб

Контакт
Адреса:
Скопје
1000
Македонија

E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.

Информации: Тренери во клубот: 1. Величковски Зоран 2. Пејковски Владимир 3. Аврамовски Бранко 4. Кузмановски Проќе 5. Митевска Милка

 


Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер