Македонија - Романија 6 : 10

Е-пошта Печати PDF

Меѓународен ватерполо турнир „International Mithat Hantal Memorial Tournament" - Истанбул, Турција 2012

08.01.2012 Македонија - Романија 6 : 10  

 

Последно освежено ( Петок, 03 Февруари 2012 16:43 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер