You are here: Почеток ЕП Ајндховен 2012 Холандија Рунда 5, Понеделник 23. 01. 2012.

Рунда 5, Понеделник 23. 01. 2012.

Е-пошта Печати PDF
Старт Бели Сини Резултат
13.00 Хрватска Шпанија 11:10
14.30 Турција Унгарија 2:22
16.00 Србија Црна Гора 7:11
17.30 Романија Германија 9:10
19.00 Македонија Холандија 8:10
20.30 Италија Грција 10:7
Последно освежено ( Понеделник, 23 Јануари 2012 20:37 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер