You are here: Почеток

Македонската Пливачка Репрезентација е учесник на Европското првенство во Копенхаген

Е-пошта Печати PDF

 Македонска Пливачка Репрезентација е учесник со четворица пливачи: Ана Јаневска, Миа Крстевска, Давор Петровски и Љупчо Ангеловски.

 На отварањето настапија нашите пливачи Давор Петровски со 100 делфин 57,17 и Миа Крстевска 100 грбно 1:05,75.

Последно освежено ( Среда, 13 Декември 2017 14:47 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер