You are here: Почеток

ФИНА-ПФМ пливачки камп

Е-пошта Печати PDF

 Успешно заврши 10дневен ФИНА-ПФМ пливачки камп во Охрид, на кој присуствуваа 18 пливачи предводени од тренерите Владимир Пејковски и Томи Стегановски.

Посакуваме овој проект соработка со ФИНА да прерасне во традиција и прерасне во Меѓународен пливачки камп

 

 

 

Последно освежено ( Понеделник, 06 Август 2018 08:28 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер