You are here: Почеток

Информации за Интернационален Пливачки Маратон Олимписка Дисциплина 10км 18ти Август 2018г Охрид-Македонија

Е-пошта Печати PDF
Информации за Интернацинале Пливачки Маратон Олимписка Дисциплина 10км
18ти Август 2018г Охрид-Македонија
 
За Технички Организатор назначен од Пливачка Федерација на Македонија е ПК ФЕНИКС - СКОПЈЕ
Последно освежено ( Понеделник, 13 Август 2018 09:52 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер