You are here: Почеток Прва Б лига (Работнички)

Прва Б лига (Работнички)
Team Info - ТЕНТ
ТЕНТ
Club Name: ТЕНТ
Team Name: ТЕНТ
Short Name: TNT

 History
Season League Rank Played Points W/D/L Goals Players
2012 Прва Б лига (Работнички) 6 7 6 2/0/5 71:102 0

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер