You are here: Почеток Ватерполо Клубови Прва Б Лига Актуелна Табела

Прва Б лига (Работнички)
Team Info - Наис
Наис
Club Name: Наис
Team Name: Наис
Short Name: Н

 History
Season League Rank Played Points W/D/L Goals Players
2012 Прва Б лига (Работнички) 8 6 4 1/1/4 48:66 0

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер