FINA Светска Лига
Team Info - Хрватска
Хрватска
Club Name: Хрватска
Team Name: Хрватска
Short Name: Х

 History
Season League Rank Played Points W/D/L Goals Players
2012 FINA Светска Лига Гр. Б 1 4 12 4/0/0 48:33 0

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер